| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Basen na Wiśle dla Nurków !!!

Moderator: Kadra

Basen na Wiśle dla Nurków !!!

Postautor: skydiver » 2017-01-08, 00:14

Chciałbym zaproponować wszystkim nurkom godzinne zajęcia (szczególnie dla nurków, którzy nie lubią nurkować w Polsce w okresie jesienno-zimowym-wiosennym lub nurkować w ciepłych krajach) na jednym lub dwóch torach basenu Wisły.
Zajęcia zostaną przeprowadzone wg następujących ustaleń:
- termin 15.01.2017 godz 10.15 spotkanie przy wejściu do budynku i pobieranie butli, 11.00 wejście do wody,
- min ilość uczestników to 3 osoby, max 5 osób na jednym torze (nie wliczając mnie) i 11 osób na dwóch torach,
- cena uczestnictwa w zajęciach zawiera wejściówkę na basen, butle 10 litrów, i dla nie posiadających swojego - balast (wg wcześniejszych zgłoszeń),
- cena jest zróżnicowana w zależności od statusu nurka:
klubowicz 50 zł,
kursant 60 zł,
inni 70 zł,
- pieniądze będę zbierał na miejscu przed wejściem więc proszę o odliczoną kwotę, paragony dostarczę przy kolejnym spotkaniu,
- butle (balast) zostaną dostarczone przeze mnie przed budynek basenu i odbierane po zajęciach przy samochodzie,
- inny sprzęt niezbędny do zajęć można samemu pożyczyć w Krakenie zgodnie z cennikiem, pojedyncze części sprzętu po wcześniejszym uzgodnieniu mogę sam dostarczyć na basen.

Jako certyfikowani nurkowie będziecie mogli indywidualnie popływać i poćwiczyć umiejętności nurkowe. Oczywiście można będzie korzystać z fachowej porady instruktora. Jeżeli będzie zainteresowanie przygotuje dodatkowe ćwiczenia i zabawy dla chętnych.
Na dziś rezerwuje jeden tor, wstępnie zapisy prowadzę do środy 11 stycznia, jeśli nie będzie min to zajęcia nie będą realizowane, po tym terminie dopisywanie osób będzie się odbywało w zależności od dostępności miejsc.
Oczywiście będzie mi miło jeśli będę miał wsparcie z waszej strony i pomożecie mi to rozpropagować. Jest szansa, że zajęcia będą powtórzone w zależności od zainteresowania.

Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału
Grzesiek wraz z załogą Krakena

Lista chętnych (będzie przeze mnie aktualizowana na bieżąco):
- Ania i Grzesiek K.
- Gosia i Arek K.
- Łukasz M.
skydiver
grzegorz.grzywna@kraken.pl
tel. 693 861 595
Awatar użytkownika
skydiver
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 101
Rejestracja: 2009-04-19, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: OWSI

Wróć do Szkolenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości